ÖMER ALTINTERİM

Herkesin bir hayali bir amacı mutlaka vardır ama bunları gerçekleştirmek için birilerinden yada bişeylerden mutlak bir destek gerekiyor. Benim gibi çok fazla imkanı olmayan ve gün geçtikçe zorlaşan hayat şartlarında yarayı büyütmeden faize bulaştırmadan helaliyle hayallerimize kavuşturan Benim Evim ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum 🙏🏻 Yormadan Yorulmadan istediğim şartlarda ev yada araba sahibi olmak istiyorum diyen… Devamını Oku “ÖMER ALTINTERİM”

Ömer Altınterim

MUSTAFA ÇELİKDEMİR

“ŞÜKÜRLER OLSUN” Benim evime firmasına çok teşekkür ederim Çelikdemir ailesini faize bulaşmadan, kolay ve zahmetsizce yeni dairesine kavuşturdu. Yardımlaşmak hele ki faize bulaşmamak için yardımlaşmak çok değerli. Sisteme girişim, evimin teslim edilmesi, ve sonrasında hiç bir zorluk yaşamadım. Benim evim her türlü kolaylığı gösteriyor ve destek veriyor. Ev alana köstek değil, destek olmaları bizi çok… Devamını Oku “MUSTAFA ÇELİKDEMİR”

Mustafa Çelikdemir

ENDER DOĞAN

“BENİM EVİM” Allah’a şükür müslümanlarında faize bulaşmadan değerli Nizamettin abinin’de vesilesi ile birbirlerine olan samimiyeti ve güveni sayesinde sabırla bekleyip aracımızı ve evimizi alıyoruz Benim Evim ailesindeki kardeşlerimin birlik ve uyum içinde olup kapitalist sisteme karşı dik ve vakarlı duruşu faize düşmeden müslümanlarında bir ve beraber olunca güzel işler başarması çok onur verici bir durum.… Devamını Oku “ENDER DOĞAN”

Ender DOĞAN

UGUR BULUT

“FAİZSİZ EV ARABA ALMA ŞANSI BULMAK” Değerli meslektaşım Nizamettin Bey in öncülüğünde gerçekleştirilen bu hayırlı ve bereketli organizasyon için kendisine teşekkür ederim.Bu sayede Faizsiz uygun ödeme koşulları ve geri ödeme planıyla ev sahibi olduğumu ve bunun mutluluğunu yaşayıp tüm dostlarımla bu mutluluğun paylaşmaya çalıştığımı mesleğimiz gereği banka faizleri ve bi o kadar bankacı arkadaşlarla iç… Devamını Oku “UGUR BULUT”

UĞUR BULUT

Veysel-Songül Kellecioğlu

Arkadaşlar daha bir yıl öncesine kadar ev almayı hayal bile edemezken şimdi çok şükür önce Allah’ın (cc) yardımıyla sonra BENİMEVİM Nizamettin Bozkurt kardeşimizin ve birde birbirine inanan temiz yürekli insanların birbirlerine yardımı İle, faizsiz bir sistem ile, bugün evimi aldım. İnşallah diğer arkadaşlarımında bir an önce ev ve arabalarını alıp hayallerinin gerçeğe dönüşmesini temenni ediyorum.… Devamını Oku “Veysel-Songül Kellecioğlu”

Serdar – Rahime Bozkurt

Aracımı satmıştım, üst model bir araç almak istiyordum. Ancak maddi imkânlarım hayalimdeki araca yetmiyordu. Kredi kullanıp faize bulaşmak ta istemiyordum. Arayışlarım sürerken arkadaşım Enis Eren bana Benim evim adında bir kuruluşu anlattı. Kendisi de bu firmanın organizasyonu ile faizsiz yeni araç almıştı. Anlattıkları bana çok mantıklı geldi. Özellikle faiz olmaması ve faiz ile kıyaslandığında çok-çok… Devamını Oku “Serdar – Rahime Bozkurt”

Metin Kartal

Benim evim ailesi bir bütün olabilmek için aynı niyette samimi insanların bir araya geldiği takdir edilesi bir yuvadır.. Helal dairesi içerinden gönül rahatlığı ile güven duyacağınız faize ve bankaya bulaşmadan hayallerine ulaşmanın sabırlı bir yoludur. Bu sistem aracımı yenileme vesile oldu emeği geçen herkese teşekkürler ederim..

Enis EREN

Falanca Bankanın filanca faiz oranına son verip; kapitalist faiz düzenine ambargo koymanın kurumsal olarak İfade ediliş şeklidir Benim Evim. Komşuda pişer bize de düşer deyimine farklı bir nüans katıp, hayallerinizi komşunun rızasını alarak komşuya pişirtip aşkla önünüze sunan; Karşılığında geleceğe daha iddialı ve kaygısız bakmanın bir diğer adıdır BenimEvim. Şirket kurulumunda emeği geçen ve bu… Devamını Oku “Enis EREN”

Mehmet KARAKAN

Allah (c.c.)’ın izni ve BenimEvim’in vesilesiyle çok şükür yüksek model bir araba sahibi olduk. Önce 20-25 bin TL civarında bir araba bakınırken, kısmetimizde BenimEvim ile tanışmak varmış. İşte tamda arayıp bulamadığımız sistem ayağımıza geldi tabiriyle fırsatı kaçırmadık tabi balıklama daldık. 20-25 bin derken BenimEvim’den çektik 44.000 TL, çok şükür aldık 2011 model bir Mazda. Allah… Devamını Oku “Mehmet KARAKAN”

Required Field

Lütfen tam adınızı giriniz!
Lütfen e-posta adresinizi giriniz.
Yorum başlığını giriniz.
Yorumunuzu giriniz.