Sistem Güvenliğini Nasıl Sağlıyoruz?

Bu tür projelerde doğal olarak insanların aklına gelen ilk soru güvenilirliliktir. Acaba firma güvenilir mi? Yatıracağım paranın başına bir iş gelir mi? Firma batar veya kaçarsa ne olacak? Hele ki toplum değerlerinin yerle yeksan olduğu şu zamanda…

Karşılıklı Sözleşme

Karşılıklı Sözleşme

Projeye dâhil olmak istediğinizde karşılıklı bir sözleşme imzalayacağız. Bu sözleşme her iki tarafında haklarını koruyacak bir sözleşme olacak.

Ödemeler Bankaya

Ödemeler Bankaya

Sözleşmemize istinaden size bir sözleşme numarası vereceğiz. Ödemelerinizi sadece bankaya dekont karşılığında sözleşme numaranızı belirterek yapacaksınız.

Elden Ödeme Yok!

Elden Ödeme Yok!

Kesinlikle elden ödeme alınmayacak. Bu sözleşme ve dekontları muhafaza edeceksiniz.

Dekontları Saklayın!

Dekontları Saklayın!

Doğal olarak ev veya araba tesliminden önce siz alacaklı iken ev-araba tesliminden sonra biz alacaklı olacağız. Siz alacaklı iken sözleşme ve dekontlar güvenceniz olacak.

Başka İştigal Konumuz Yok

Başka İştigal Konumuz Yok

Şirketimizin tek iştigal konusu katılımcılarını ev-araba sahibi yapmaktır. Bunun dışında sizden alınan ödemeler ile herhangi bir ticari faaliyet veya yatırım yapmayız.

Güvencemiz Sizlersiniz

Güvencemiz Sizlersiniz

Mutlu müşterilerimiz en iyi güvencemizdir, o yüzden bizi müşterilerimize sorabilir referans alabilirsiniz. Dürüstlüğün her zaman kazanacağına gönülden inanıyoruz.

Sistem Güvenliği

Bu tür projelerde doğal olarak insanların aklına gelen ilk soru güvenilirliktir. Acaba firma güvenilir mi? Yatıracağım paranın başına bir iş gelir mi? Firma batar veya kaçarsa ne olacak? Hele ki toplum değerlerinin yerle yeksan olduğu şu zamanda…

Bu bölümde bu sorularınıza yanıt bulmaya çalışacağız.

Öncelikle şunu ifade edelim bu projeye dâhil olmak istediğimizde karşılıklı bir sözleşme imzalayacağız. Bu sözleşme her iki tarafında haklarını koruyacak bir sözleşme olacak. Bu sözleşmeye istinaden size bir sözleşme numarası vereceğiz. Ödemelerinizi sadece bankaya dekont karşılığında sözleşme numaranızı belirterek yapacaksınız. Kesinlikle elden ödeme alınmayacak. Bu sözleşme ve dekontları muhafaza edeceksiniz.

Doğal olarak ev veya araba tesliminden önce siz alacaklı iken ev-araba tesliminden sonra biz alacaklı olacağız. Siz alacaklı iken sözleşme ve dekontlar güvenceniz olacak, Ayrıca sizlere alacağınız kadar şirket senedi vereceğiz.

Burada şu konulara dikkat etmemiz gerekir.

Şirket olarak biz sadece size hizmet sunuyoruz. Sizleri ev araba sahibi yapma çalışmalarımız dışında herhangi bir ticari faaliyetimiz kesinlikle olmayacak. Sizden alınan paralar kesinlikle başka alanlarda kullanılmayacak. Bu para vadesiz banka hesabında kalacak ve en ufak bir menfaat sağlanmayacak, farklı alanlarda kullanılmayacak. Emanetiniz bizim için kutsaldır. Banka hesabımızda teslimat için yeterli birikim olduğunda zaman kaybetmeden teslimatı gerçekleştireceğiz. Dolayısıyla banka hesabımızda çok yüksek meblağların birikmesine olanak yok. Dolayısı ile bu konuda bir risk de yok. Sizler her an çat kapı yapıp hesaplarımıza bakıp banka hesap bakiyemizi karşılaştırabilirsiniz. Her zaman sizlerin denetimine açığız ve bundan şeref duyarız. Bilgisayar ekranının arkasına geçip sizi öbür tarafta asla bırakmayacağız. Sistemimiz olabildiğince şeffaf ve adil olacak. İstediğiniz an ve zamanda hesaplarımızı sizlerle paylaşmaya açığız. Sitemimiz gereği hesaplarımızı belli periyotlar ile yayınlayacağız. Bu sayede kendi hesap durumunuzu ve diğer katılımcıların durumunu takip etme imkânınız olacak. Bu konuda kararlıyız ve asla ödün vermeyiz. Güvenin maddi değerle ölçülemeyeceğini çok iyi biliyoruz. Sizlerin güvenini sarsacak her şeyden şiddetle kaçınacağız.

Evinizi arabanızı aldığınızda ise ev veya arabanızın üzerine ipotek-rehin-haciz uygulayarak ve gerekli sigortaları yaparak sistem güvenliğini sağlayacağız. Burada risk bizden çıkarak sizlerin üzerine dağılmış olacak. İpotek ve haciz ile bu riski bertaraf edeceğiz. Sizlerde göreceksiniz ki faizin olmadığı bir ortamda sizlerde ödemelerinizi çok rahat yapacaksınız. Bir sorun çıkması halinde ise sizi de bizi de en az mağdur edecek şekilde sorunu çözeceğiz. Her türlü olumsuz duruma karşı her türlü tedbirimizi alacağız.

Sistemimizin en büyük güvenliği esasında sizlersiniz. Az olsun öz olsun, geç olsun güç olmasın ana prensibimizdir. Hiçbir acelemiz yok ve bu konuda seçici ve hassas olacağız.

Yapacağımız toplantılar ile tüm katılımcıların bir biri ile tanışmasına zemin hazırlayacağız. Bilmediğiniz tanımadığımız insanlarla, dahası hiçbir zaman tanışma imkânınız olmayacak insanlardan oluşan bir grupta olmayacaksınız. Canlı-Kanlı elini sıkabileceğimiz insanlar ile beraber yürüyeceksiniz. Dolayısıyla sanal değil gerçek insanlarla el ele vereceksiniz. Bu durumda kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceksiniz.

Şunu unutmayın ki önceliğimiz sizin üzerinizden para kazanmak değil, hayallerinize uzanan yolda size yoldaş olmak ve mutluluğunuzu paylaşmaktır.

Hep beraber nice mutluluklara inşallah.