Allah (c.c.)’ın izni ve BenimEvim’in vesilesiyle çok şükür yüksek model bir araba sahibi olduk.

Önce 20-25 bin TL civarında bir araba bakınırken, kısmetimizde BenimEvim ile tanışmak varmış. İşte tamda arayıp bulamadığımız sistem ayağımıza geldi tabiriyle fırsatı kaçırmadık tabi balıklama daldık. 20-25 bin derken BenimEvim’den çektik 44.000 TL, çok şükür aldık 2011 model bir Mazda.

Allah (c.c.) herkese gönlündekini helalinden nasip etsin.

Zerre Faizsiz İçim rahat, gönlüm huzurlu; yormayan taksitler, trafik sigortası yardımı, iki ay sonra ödemeye başla, ekstra hiçbir şey ödemeyeceğini bilmek vs. vs. vs .

Bu sistemin ilk tanışanlarından olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Öncelikle sistemin kurucusu değerli kardeşim Nizamettin BOZKURT’a ve tanımadığım ekip arkadaşlarına emeği geçenlere canı gönülden teşekkürü borç bilirim. Bırakın Bankaları, faizsiz ev-araba veren anlı şanlı firmalardan bile daha avantajlı bir sistem kurmuşlar.(İspatlı şahitli) Helal olsun ne diyeyim.

Herkese tavsiyem; sorun araştırın kıyas edin, kafanızda şüphe bırakmayın. Ama eminim dönüp dolaşıp geleceğiniz yer BenimEvim olacaktır. Tabi niyetiniz bir ev veya araba almaksa.