Aracımı satmıştım, üst model bir araç almak istiyordum. Ancak maddi imkânlarım hayalimdeki araca yetmiyordu. Kredi kullanıp faize bulaşmak ta istemiyordum.

Arayışlarım sürerken arkadaşım Enis Eren bana Benim evim adında bir kuruluşu anlattı. Kendisi de bu firmanın organizasyonu ile faizsiz yeni araç almıştı. Anlattıkları bana çok mantıklı geldi. Özellikle faiz olmaması ve faiz ile kıyaslandığında çok-çok uygun olması beni cezp etti.

Benim evim firmasına gittik, şartları konuşarak sözleşme imzaladık. Teslimat için bize en erken 1-3 ay arası dendi. Faize bulaşmamak için 3 ay beklemeyi göze aldık. Ancak aracımızı 1 ay bile geçmeden 22 gün sonra almaya hak kazandık. İnanç, güven ve birazcık sabır ile hayalimizdeki aracımızı aldık.

Bu süreçte Benim evim firması bizlere her türlü kolaylığı ve imkânı sağladı. Kendileri bize, biz de kendilerine her zaman güvendik ve bunun karşılığını da aldık. Trafik sigortası poliçe bedelimizi de Benim Evim ödeyerek bize yardımcı oldu. Şu an ise başka bir kolaylık olarak 2 ay ödemesiz sürem var. Ödemelerime 2 ay sonra başlayabilirim. Ancak ödemelerimi bir an önce yapma gayretinde olacağım ki bu sistemin diğer katılımcıları hayallerine daha çabuk ulaşsınlar.

Vesile olanlara ve Nizamettin BOZKURT beye çok teşekkür ediyorum.

Benim evim in uyguladığı yöntem ile yardımlaşarak ve sabır ile faizsiz ev-araba alınabilineceğini bilmenizi isterim. Bunun canlı şahidi benim. İnanın hayalleriniz sadece bir adım uzağınızda…

Teşekkürler Benim Evim…